Sjoelvereniging De Veluwse Schijf

Uitslagen Open Toernooi 2009

Het open toernooi 2009 is weer een gezellig en succesvol toernooi geweest met verrassende winnaars.

Wilt u de Totaal uitslag printen dan kan dat hier

Klasse A

Positie Naam Hoogste score Score finale Totale score
1 Herman Jansen 722 713 1435
2 Gerard Agterhuis 716 702 1418
3 Hans Heusinkveld 719 693 1412
4 Arie Spelt 724 681 1405
5 Geesje van de Linde 709 673 1382

Klasse B

Positie Naam Hoogste score Score finale Totale score
1 Dirk Nijmeyer 720 690 1410
2 Machiel van de Bosch 669 668 1337
3 Paul Rorye 671 652 1323

Klasse C

Positie Naam Hoogste score Score finale Totale score
1 Sebe Bos 708 700 1408
2 Marijke Denissen 711 677 1388
3 Hermen van den Hoorn 707 672 1379
4 Dini Veen 714 658 1372
5 Bernhard Withaar 701 666 1367
6 Gert van Asselt 696   696
7 Hilly Beens 672   672
8 Koen Heideveld (uit X-klasse) 675   675
9 Lambert Veen 696   696
10 Heidi Hop 696   696
11 Joke Jansen 652   652
12 Jaap van 't Ende 668   668
13 Reijer Koetsier (uit X-klasse) 649   649

Klasse D

Positie Naam Hoogste score Score finale Totale score
1 Jan Zwiers 671 670 1341
2 Bertus Knape 682 630 1312
3 Sinie Koers 690 619 1309
4 Rien Reijns 656 637 1293
5 Nedo Popovic 657 560 1217
6 Jan van de Sleen 646   646

Klasse E

Positie Naam Hoogste score Score finale Totale score
1 Reier van de Zande 668 668 1336
2 Greet Westerop 664 664 1328
3 Ria Knape 660 666 1326
4 Jaap Prins 674 638 1312
5 Driesje Dunnewind 654 578 1232
6 Jaap van Goor 650   650
7 Jenny Verschure 624   624
8 Gretha van de Spoel 641   641
9 Anny van Goor 651   651
10 Fenanda Hop 620   620
11 Fien Reijns 607   607
12 Jan Snoyer 645   645

Klasse F

Positie Naam Hoogste score Score finale Totale score
1 Marie Dekker 653 611 1264
2 Jan van de Spoel 634 583 1217
3 Marja van Asselt 616 560 1176
4 Bartha van de Velde 622 548 1170
5 Paula Mulder 597 521 1118
6 Dirk de Groot 566   566

Klasse G

Positie Naam Hoogste score Score finale Totale score
1 Jan Volkerink 609 601 1210
2 Gombert Schlosser 601 591 1192
3 Sientje Schlosser 603 587 1190
4 Harm van de Linde 574 567 1141
5 Tonnie Steenvoort 594 542 1136
6 Coby Boegborn 565   565

Klasse H

Positie Naam Hoogste score Score finale Totale score
1 J. Ipenburg (uit X-klasse) 661 571 1232
2 Truus Bles 606 586 1192
3 Betsy Klaasen 613 578 1191
4 Ria Sanders 607 547 1154
5 Gert van de Linde 587 561 1148
6 Evert Boegborn 547   547
7 Marijke ter Bras 583   583

Klasse I

Positie Naam Hoogste score Score finale Totale score
1 B. Ipenburg (uit X-klasse) 568 607 1175

Klasse Jeugd

Positie Naam Hoogste score Score finale Totale score
1 Henrie van de Linde 547 555 1102

Klasse X

Positie Naam Hoogste score Score finale Totale score
1 Janny Smink 527 0 527
De Veluwse Schijf

Agenda

11 maart 2017
3e Selectiewedstrijd Regio Oost
meer ..

8 december 2018
1e Selectiewedstrijd Regio Oost
meer ..

9 februari 2019
2e Selectiewedstrijd Regio Oost
meer ..

Complete Agenda

Mededelingen

16 januari 2017
Schema bakken zette 2017
meer ..

Alle mededelingen

Uitslag 22 oktober 2018

Machiel :     1360
Hermen :     1319
Reier Z :     1279
Mariska :     1193
Aartje :     1117
Berend :     1107
Jannie :     1002

Onze sponsers

  • J v/d Berg Timmerwerken
    Elspeet
  • J Steenbrugger
    Deventer
  • Bloemenmagazijn Erica
    Elspeet